news-h1.png, 1 kB

Tiskové zprávy

SPOLCHEMIE zve na Ústecké Vánoce


3. 12. 2018

Hrdým partnerem tradičních Ústeckých Vánoc je v letošním roce významný ústecký výrobce a zaměstnavatel SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu. Mezi Ústečany velmi oblíbená akce odstartovala tuti neděli 2.prosince bohatým odpoledním a večerním programem. Za účasti představitelů města i SPOLCHEMIE, a především stovek obyvatel s dětmi, se slavnostně rozsvítil nejen vánoční strom, ale i výzdoba. Celou akci završil slavnostní ohňostroj. 

Bohatý program na Lidickém a Kostelním náměstí pokračuje téměř každým adventním dnem a vyvrcholí 23.prosince celodenními Staročeskými Vánocemi. Kompletní program je k dispozici mj. na webu www.usteckevanoce.cz a facebookových stránkách www.facebook.com/usteckevanoce.

SPOLCHEMIE je tradičním partnerem nejvýznamnějších akcí v ústeckém regionu, mj. věhlasný Ústecký půlmaraton. S úspěchem se setkává i program tzv.minigrantů, který podporuje aktivní lidi z celého Ústeckého kraje. Letos za souhrn svých pozitivních aktivit pro veřejnost v regionu získala SPOLCHEMIE i „Cenu Ústeckého kraje za společenskou zodpovědnost“ v kategorii podnikatelský sektor nad 250 zaměstnanců.
Back to News
Menu