CHEMIK

pro společnost CHSEpi a.s.

Pracovní náplň:

•obsluha dílčího výrobního zařízení
•řízení technologického chemického procesu při výrobě
•dálkové řízení a nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, hotových výrobků
a odpadů
•odstavení výrobního zařízení před revizí nebo opravou a zpětné uvedení do provozu
•čištění výrobního zařízení
Požadujeme:
•SOU/SŠ v chemickém či strojním oboru

Nabízíme:

•týden dovolené navíc
•pracovní dobu 37,5h týdně
•zvýhodněné stravování - obědy již od 18Kč
•příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
•zaměstnanecké SIM karty
•věrnostní bonus pro zaměstnance

Ostatní sdělení:

•nástup ihned
•nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)
•vhodné i pro absolventy

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, personální oddělení
telefon: 477 162 270
e-mail: rollingerova@spolchemie.cz