CHEMIK (VELÍNÁŘ SENIOR)

pro společnost EPISPOL, a.s.

Pracovní náplň:

obsluha automatizovaného řídícího systému – praxe vítána
řízení technologického chemického procesu zvelínu
zásahy do výrobního procesu dle provozně technologických parametrů
dálkové řízení expedice hotových výrobků a příjmu surovin
vedení záznamů operativně-technické evidence výroby
dohled nad kvalitou výrobků, odběrem vzorků a manipulací sodpady
koordinace činností ostatních pracovníků na svěřeném úseku
práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze

Požadujeme:

USO s maturitou v chemickém či strojním oboru
dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
počítačovou znalost (Word, Excel)
časovou flexibilitu

Nabízíme:

pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
zkušební doba: 3 měsíce
dostupnost pracoviště vcentru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
5 týdnů dovolené
výhodné závodní stravování - obědy již od 18Kč
možnost využití rekreačního pobytu za výhodné ceny
možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
příspěvek 1000Kč na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:

Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@spolchemie.cz