Controller – ekonom

pozice vhodná i pro absolventy VŠ

 Pracovní náplň:

  • poskytování controllingových služeb výrobním i nevýrobním subjektům
  • sestavování rozpočtů (rozpočty výrobních firem a subjektů poskytujících služby)
  • finanční plánování (operativní, měsíční, roční)
  • analytická činnost (analýzy krycích příspěvků, nákladových cen, nákladů, odchylkové výkazy)
  • reporting (pravidelný měsíční reporting, ad hoc reportování)
  • využívání informací ze základního informačního systému (Microsoft Dynamics AX) a
  • nadstavbového manažerského systému (OLAP)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický jazyk – úroveň FCE
  • MS Excel – dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky, datové zdroje)

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností dalšího prodloužení
  • nástup ihned
  • pracovní pozice vhodná pro absolventy VŠ
  • zvýhodněné stravování
  • pracovní doba 37,5 h týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
  • dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak
  • věrnostní bonus

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 47 716 3107

e-mail: hlavkova@cssas.cz