DĚLNÍK CHEMICKÉ VÝROBY

Pracovní náplň:

  • plnění sudů, vaků, krabic a pytlů daným výrobkem
  • obsluhu plnících zařízení, vah, transportních dopravníků, svářečky, zdvihacího zařízení,
  • vysokozdvižného vozíku
  • přípravu obalů před plněním, jejich označování, plnění, dovažování, uzavírání a zajišťování
  • včetně případné paletizace
  • sledování plnění obalů a vyřazování naplněných obalů při nestandardním vzhledu produkce
  • transport a manipulaci s obaly či s obalovými jednotkami a jejich předepsané řazení
  • pravidelný odběr vzorků případně odběr vzorků mimořádných
  • čištění výrobního zařízení, úklid pracoviště a provozu
  • drobnou preventivní údržbu včetně kontroly technického stavu zařízení

Požadujeme:

  • vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
  • platný průkaz na VZV - případně zkušenost s řízením
  • dobrý zdravotní stav – fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • zkušební doba: 3 měsíce
  • práce na 12-ti hod. směny nepřetržité
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • dostupnost pracoviště v centru města UL
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru

Ostatní sdělení:

  • nástup ihned

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz

ODESLAT