HASIČ strojník

Pracovní náplň:

  • obsluha speciální požární techniky a vyprošťovacích zařízení při zásahu
  • rizikové nejnáročnější hasební, záchranné a vyprošťovací práce za použití záchranného, vyprošťovacího speciálního zařízení, dýchací techniky a ochranných oděvů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B, C
  • osvědčení§72 odst.1 a odst. 5 písm. a) zák..č. 133/1985 Sb.kvýkonu funkce strojníka
  • osvědčení -taktické řízení výhodou
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • samostatnou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • příspěvek na penzijní připojištění a stravování
  • týden dovolené navíc

Ostatní sdělení:

  • nástup ihned
  • nepřetržitý provoz

 Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, personální oddělení

telefon: 477162 270

e-mail: rollingerova@spolchemie.cz

ODESLAT