INTERNÍ LOGISTIK/OBALOVÝ SPECIALISTA

Přijmeme kandidáta/kandidátku na uvedenou pozici, která je vhodná jak pro uchazeče s příslušnou praxí, tak i pro nastartování kariéry absolventa/absolventky s analytickým myšlením, systematičností, kreativitou a zájmem o procesní inženýrství.

Popis pracovní pozice:

Interní logistik:

zpracovává analýzy logistických operací mezi výrobními objekty, provozy a sklady, analýzy vykládkových a nakládkových činností firmy, analýzy obrátkovosti zásob

navrhuje vhodné manipulační prostředky

vyhodnocuje efektivnost skladování

spolupracuje při tvorbě plánu výroby a na zavádění nových procesů

vyjadřuje se k projektovým a investičním záměrům podniku ve vztahu k logistickému řízení materiálových toků a obalovému hospodářství, zajišťuje poradenství v oblastí logistiky a balení

Obalový specialista:

zpracovává technické návrhy řešení balení

provádí analýzy stávajících balících technologií a navrhuje jejich optimalizaci

schvaluje druh a specifikaci obalů, zpracovává podklady k výběrovým řízením a provádí kontrolu

organizuje způsob dodávek materiálů a obalů

zajišťuje zkoušky nových obalů včetně písemných záznamů a výstupů ze zkoušek

spolupracuje s útvarem chemické legislativy v oblasti bezpečnostních listů zboží a umístění potisku jazykových mutací na obalech

eviduje a aktualizuje data v informačním systému

Požadujeme:

SŠ/VŠ technického směru nebo ekonomického směru

znalost problematiky distribučního balení výhodou

znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

znalost MS Office

ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat

Nabízíme:

různorodou a zajímavou práci v perspektivní společnosti, která převážnou část svých produktů vyváží do zahraničí

týden dovolené navíc

zvýhodněné stravování

pružnou pracovní dobu

příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, tel: 477 162 270,

e-mail: rollingerova@spolchemie.cz