INŽENÝR ASŘTP PRO INVESTIČNÍ ODDĚLENÍ

Popis pracovní pozice:

Zpracovává:
  • technické podklady pro určené investiční projekty z hlediska ASŘTP
  • vyjádření k technickým nabídkám z hlediska ASŘTP
  • Provádí:
  • posouzení technických nabídek z hlediska ASŘTP
  • revize dodavatelských smluv z technického hlediska
  • kontrolu správnosti, účelnosti a efektivnosti projektové přípravy a následně realizace projektů
  • Připravuje a účastní se:
  • výběrových řízení v rámci určených investičních projektů
  • Koordinuje:
  • činnosti s ostatními pracovníky Oddělení investic
  • činnosti s ostatními pracovníky odborných útvarů podniku
  • činnosti s pracovníky externích firem
  • Spolupracuje:
  • s manažery projektů, s dalšími odbornými členy přípravných a realizačních týmů projektů, externími  projektanty, dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro a příbuzné obory)
  • schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost
  • proaktivní přístup k řešení problémů a konfliktních situací
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • relevantní zkušenost v oblasti návrhu systému řízení průmyslových procesů -ASŘTP
  • znalost legislativy platné pro vyhrazení elektro zařízení
  • zkušenosti v některé z následujících oblastí: chemický průmysl, petrochemie, plynárenství, energetika  apod.
  • reference z účasti na větších projektech výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost/přehled řídících systémů, jejich konfigurace, silných i slabých stránek výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti!
  • pracovní dobu 37,5 h týdně
  • týden dovolené navíc
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
  • možnost profesního růstu při práci na investičních projektech s aplikací moderních technologií
  • věrnostní bonus

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová

tel: 477 162 270,

e-mail: rollingerova@spolchemie.cz