INŽENÝR ELEKTRO PRO INVESTIČNÍ ODDĚLENÍ

Popis pracovní pozice:

Zpracovává:
•technické podklady pro určené investiční projekty z hlediska elektro
•vyjádření k technickým nabídkám z hlediska elektro
Provádí:
•posouzení technických nabídek z hlediska elektro
•revize dodavatelských smluv z technického hlediska
•kontrolu správnosti, účelnosti a efektivnosti projektové přípravy a následně realizace projektů
Připravuje a účastní se:
•výběrových řízení v rámci určených investičních projektů
Koordinuje:
•činnosti s ostatními pracovníky Oddělení investic
•činnosti s ostatními pracovníky odborných útvarů podniku
•činnosti s pracovníky externích firem
Spolupracuje:
•s manažery projektů, s dalšími odbornými členy přípravných a realizačních týmů projektů, externími
projektanty, dodavateli

Požadujeme:

•SŠ/VŠ vzdělání technického směru (silnoproudá elektrotechnika, elektro energetika)
•schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost
•proaktivní přístup k řešení problémů a konfliktních situací
•Anglický jazyk na komunikativní úrovni
•relevantní zkušenost v oblasti návrhu systému řízení průmyslových procesů -ASŘTP
•znalost legislativy platné pro vyhrazení elektro zařízení
•zkušenosti v některé z následujících oblastí: chemický průmysl, petrochemie, plynárenství, energetika
apod.
•reference z účasti na větších projektech výhodou
•řidičský průkaz sk. B
•znalost vyhlášky 50/1978 Sb., §6 nutný, §8.1 nebo 8.2 výhodou

Nabízíme:

perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
pracovní dobu 37,5h týdně
týden dovolené navíc
zvýhodněné stravování
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
možnost profesního růstu při práci na investičních projektech s aplikací moderních technologií
věrnostní bonus
možnost zvýhodněného rekreačního pobytu v Krkonoších pro zaměstnance a jejich rodiny

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, tel: 477 162 270,
e-mail: rollingerova@spolchemie.cz