SPOLCHEMIE Electrolysis, a.s.

hledá

pro nový provoz s nejmodernější technologií a vysokým stupněm automatizace

OBSLUHU VELÍNU PROVOZU

Popis pracovní pozice:

  • řízení technologického procesu z velínu pomocí DCS, ESD a EMOS a za pomoci
  • údajů signalizační a regulační techniky
  • řízení usměrňovačů napájejících jednotlivé elektrolyzéry
  • vyhodnocování stavu chodu jednotlivých elektrolyzérů
  • provádění zásahů do výrobního procesu skrze pracovníky na jednotlivých úsecích
  • vyhodnocování informací, analyzování dat a přijímání příslušná opatření
  • dálkové nastavování potrubních tras pro čerpání kapalných látek a plynů
  • kontrola zařízení měřící, signalizační a regulační techniky a informačních systémů

Požadujeme:

  • maturita -v chemickém či technickém oboru
  • dobrý zdravotní stav, pracovitost
  • ochotu pracovat ve směnném provoze 12-ti hodinové (nepřetržité směny)

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
  • zvýhodněné stravování (výběr ze 6 ti jídel)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
  • dostupnost pracoviště vcentru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak
  • možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
  • příspěvek na penzijní připojištění

 Kontaktní osoba:

Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477163 107e-mail: hlavkova@spolchemie.cz

ODESLAT