ODBORNÝ PRACOVNÍK TECHNICKÉHO SERVISU PRODEJE

Popis pracovní pozice:

podíl na výzkumu, vývoji nových produktů a jejich aplikací
technická podpora prodeji, komunikace se zákazníky
technické konzultace a technická řešení pro zákazníky
spolupráce s marketingem
příprava technické dokumentace (aplikační a technické listy)

Požadujeme:

SŠ i VŠ v oboru chemie příp. v oboru technickém (obor: polymery, alkydy –výhodou)
vhodné i pro absolventy VŠ
anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
znalost Microsoft Office
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
pracovní doba 37,5h týdně
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
zaměstnanecké SIM karty
dostupnost pracoviště – v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD
zvýhodněné stravování
možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje

Kontakt:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz