Volná pracovní místa

PRACOVNÍK TECHNICKÉHO SERVISU

ODDĚLENÍ VÝZKUMU PRYSKYŘIC

Popis pracovní pozice:

  • podíl na výzkumu, vývoji a nových aplikacích pryskyřic
  • asistence při výzkumu za dohledu odborného mentora
  • seznámení s portfoliem výrobků firmy
  • seznámení s technologií výroby jednotlivých výrobků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání z následujících vysokých škol v těchto oborech:
  • VŠCHTPraha – fakulta chemicko-technologická
  • VŠCHTPraha -fakulta chemicko-inženýrská
  • Univerzita Pardubice – fakulta chemicko-technologická
  • UJEP Ústí nad Labem – katedra CHEMIE
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost Microsoft Office, Word, Excel

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • snadný přechod absolventů VŠ do praxe
  • získání praktických zkušeností v oboru výzkumu pryskyřic
  • získání zkušeností v jednání se zákazníky
  • možnost osobního a odborného růstu
  • zkušební doba 3 měsíce

Ostatní sdělení:

  • pro zájemce s trvalým bydlištěm mimo Ústecký region -příspěvek na ubytování

 Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477163 107

e-mail: hlavkova@spolchemie.cz

ODESLAT