ANALYTIK TRHU/ PRICING MANAGER

(vhodné i pro absolventy)

Popis pracovní pozice:

Vytváří ceníky pro prodejní manažery, navrhuje optimalizaci marží
Analyzuje činnost konkurence společnosti (včetně webu)
Provádí analýzu trhu, sleduje a vyhodnocuje trendy
Spolupracuje na tvorbě prognóz prodeje

Požadujeme:

VŠ vzdělání preferováno
Analytické myšlení, zájem o prodej a business obecně
Znalost práce v Microsoft Excel (datové zdroje a kontingenční tabulky)
Český a anglický jazyk – komunikativní úroveň

Nabízíme:

Samostatnou práci ve společnosti sdlouholetou tradicí
Možnost osobního a odborného růstu
Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
Pracovní doba 37,5h týdně
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
Věrnostní bonus pro zaměstnance
Dostupnost pracoviště –v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz