Volná pracovní místa

PROVOZNÍ EKONOM

pro Skupinu Energetiky a služeb

Popis pracovní pozice:

  • kontroluje dodavatelské faktury za nakoupené energie
  • podílí se na rozdělení spotřeb za energie na odběrná místa
  • připravuje návrhy smluv na dodávku a odběr energií
  • vypracovává plány spotřeby energií
  • podílí se na vypracování hospodářského plánu
  • průběžně sleduje a vyhodnocuje plnění rozpočtu střediska
  • tvoří kalkulace, statistiky, rozbory
  • sleduje energetickou legislativu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • práce v MS Office
  • pečlivost a svědomitost
  • praxe na obdobné pozici a znalost energetické legislativy výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • týden dovolené navíc
  • zvýhodněné stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, tel: 477162 270,

e-mail: rollingerova@spolchemie.cz

ODESLAT