PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň:

•provádí odborné práce při běžných a středních opravách kotlů a příslušenství železničních cisteren
•provádí výrobu náhradních dílů na příslušenství železničních cisteren
•provádí těsnostnía tlakové zkoušky kotlů železničních cisteren
•svářečské práce plamenem a el. obloukem na tlakových nádobách a příslušenství železničních
cisteren
•zhotovení nových náhradních dílů
•opravy náhradních dílů

Požadujeme:

•vyučen v oboru zámečník nebo odborně podobném oboru
•praxe v oboru min. 1 rok
•svářeč plamenem ZK 311 nebo svářeč elektrickým obloukem ZK 111
•řidičský průkaz sk. B
•základní znalost práce na soustruhu výhodou
•vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
•průkaz na řízení VZV výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • týden dovolené navíc
  • pracovní dobu 37,5 h týdně
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanceké SIM karty
  • věrnostní bonus

Ostatní sdělení:

  • nástup dle domluvy

 Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, personální oddělení

telefon: 477 162 270

e-mail: rollingerova@spolchemie.cz