R&D Manager pro syntetické pryskyřice

(Epoxidové a alkydové pryskyřice a speciální epoxidové systémy)

Popis pracovní pozice:

Vedení a rozvoj týmů (dva týmy v Ústí nad Labem a Pardubicích –až 10 osob)
Vedení týmu technického servisu prodeje
Vývoj nových produktů a úpravy stávajících produktů podle specifikace strategie společnosti
Řízení projektů v oblasti výzkumu a vývoje syntetických pryskyřic, včetně odpovědnosti za rozpočet, časový harmonogram a prezentování projektů
Úzká spolupráce s odděleními napříč společností

Požadujeme:

VŠ vzdělání v chemickém oboru (nejlépe oboru syntetických pryskyřic)
Praxe v oblasti výzkumu a vývoje (minimálně 5 let)
Zkušenosti s vedením týmu (minimálně 3 roky)
Vynikající komunikace a schopnost řízení projektů
Dobrá čeština a angličtina

Nabízíme:

samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
služební automobil i pro soukromé použití
pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
věrnostní bonus pro zaměstnance
v případě potřeby příspěvek na dopravu nebo ubytování

Trendy v našem výzkumu a vývoji jsou:
-maximální pozornost věnovaná využívání ekologických a obnovitelných zdrojů
-výrobní orientace na sofistikované speciální systémy epoxidových a alkydových pryskyřic, barvy, kompozity, syntetické pryskyřice pro sport, automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl, lepidla, větrné elektrárny a mnoho dalších průmyslových odvětví….

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz