Referent zásobování a prodeje pro zahraniční obchod

vhodné i pro absolventy/ky SŠ

Popis pracovní pozice:

zajišťuje podporu při prodeji zboží a podílí se na koordinaci prodeje
zpracovává: prodejní objednávky, faktury, podklady pro uzavírání obchodních smluv
připravuje: podklady pro účetní evidenci, podklady pro vymáhání pohledávek
telefonická a písemná komunikace s odběrateli (v anglickém či německém jazyce)

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání s maturitu –v ekonomickém či chemickém oboru výhodou
anglický jazyk slovem i písmem
německý jazyk -výhodou
organizační schopnost a pečlivost

Nabízíme:

získání praktických zkušeností v podpoře prodeje a jednání se zákazníky
snadný přechod absolventů SŠ do praxe
možnost osobního a odborného růstu
pracovní smlouva na 1 rok s možností dalšího prodloužení
5 týdnů dovolené
pružná pracovní doba
dostupnost pracoviště vcentru Ústí nad Labem –vazba na MHD a vlak
možnost využívat podnikové rekreační zařízení vKrkonoších za nízkou cenu

Kontaktní osoba:

Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@spolchemie.cz