Volná pracovní místa

SALES MANAGER - CHEMIK

Spolek pro chemickou a hutní výrobu

Nabízíme pracovní pozici vhodnou pro „chemika“ s obchodním talentem a zájmem o seberealizaci jak v chemii, tak i v prodeji na mezinárodním trhu. Poskytneme Vám všestranný rozvoj v oblasti obchodních dovedností!

Popis pracovní pozice:

  • prodej chemických komodit
  • tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
  • péče o stálé zejména zahraniční zákazníky a udržování obchodních vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
  • reporting ohledně plnění potřeb zákazníka
  • plánování tržeb, monitoring a analýza trhu

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání v chemickém oboru
  • výhodou zkušenosti z oblastí epoxidových či alkydových pryskyřic, nátěrářstvía kompozitů
  • zájem o obchod a obchodního ducha
  • ochotu pracovat v mezinárodním prostředí a učit se obchodním dovednostem
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, ochota cestovat do zahraničí
  • praxe v prodeji B2B –výhodou
  • anglický jazyk –komunikativní úroveň
  • druhý jazyk –výhodou (NJ nebo RJ)
  • řidičské oprávnění sk. B
  • znalost Microsoft Office, Word, Excel

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního a odborného růstu
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • zkušební doba 3 měsíce
  • motivující mzdové ohodnocení (po zaškolení vyplácení motivačního bonusu v závislosti na prodejních výsledcích až 50% základní mzdy)
  • 5 týdnů dovolené/rok, mobilní telefon, notebook,
  • služební vozidlo i soukromým účelům –po absolvování zaškolení
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru

Ostatní sdělení:

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce dle dohody

 Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz

ODESLAT