SALES MANAGER

prodej anorganických produktů

Popis pracovní pozice:

prodej chemických produktů
výhodou znalost trhu s komoditami anorganických produktů
tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
péče o stálé zákazníky a udržování obchodních vztahů
vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
reporting ohledně plnění potřeb zákazníka
plánování tržeb
monitoring a analýza trhu
komunikace dovnitř firmy s výrobním úsekem

Požadujeme:

VŠ/ SŠ vzdělání výhodou v chemickém nebo ekonomickém oboru
praxe v prodeji B2B min. 2 roky
anglický jazyk –komunikativní úroveň
německý jazyk –výhodou
řidičské oprávnění sk. B
znalost Microsoft Office, Word, Excel
ochota pracovat v mezinárodním prostředí
pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:

samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
zkušební doba 3 měsíce
motivující mzdové ohodnocení
po zaškolení vyplácení motivačního bonusu v závislosti na prodejních výsledcích až 50% základní
mzdy
5 týdnů dovolené/ rok, mobilní telefon, notebook,
příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru

Ostatní sdělení:

nástup možný ihned
místo výkonu práce dle dohody

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz