TECHNIK ELEKTRO A MaR

Popis pracovní pozice:

•zajišťuje veškeré činnosti spojené s řízením péče o HIM, zejména navrhuje způsob odstranění příčin poruchy a způsoby oprav
•sleduje a kontroluje provádění oprav a servisních zásahů
•kontroluje dodavatelské faktury
•eviduje, aktualizuje a archivuje dokumentaci MaR
•připravuje a zpracovává podklady pro plánování, sleduje čerpání finančních prostředků zakázek

Požadujeme:

•SŠ vzdělání v oboru elektro
•dobrá znalost MS Office
•pečlivost a svědomitost
•praxe na obdobné pozici výhodou
•vyhl. č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 a výše podmínkou

Nabízíme:

samostatnou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
týden dovolené navíc
zvýhodněné stravování
pružnou pracovní dobu - 37,5 h týdně
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
zaměstnanecké SIM karty
věrnostní bonus pro zaměstnance
možnost zvýhodněného rekreačního pobytu v Krkonoších pro zaměstnance a jejich rodiny

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, tel: 477162 270,
e-mail: rollingerova@spolchemie.cz