Technik dopravy

Popis pracovní pozice:

•kontroluje způsobilost vozidel k expedici nebezpečných látek ve smyslu ADR
•provádí vstupní a výstupní kontrolu vozidel (označení zboží, uložení nákladu atd.)
•zaznamenává a archivuje výsledky kontroly, zjištěné neshody a odchylky a další dokumentaci
•organizuje pohyb vozidel po areálu, kompletaci nakládek silničních vozidel
•určuje a koordinuje počet přistavovaných k nakládce na jednotlivé polohy
•spolupracuje se zainteresovanými útvary a s dopravci na kvalitním průběhu odbavování expedic

Požadujeme:

•středoškolské vzdělání technického směru, automobilový nebo dopravní směr výhodou
•samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti
•základní komunikační schopnosti v angličtině/němčině, polštině/ruštině výhodou
•dobrou znalost práce na PC
•základní orientaci v platných dopravních předpisech
•znalost ADR výhodou

Nabízíme:

perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
pracovní dobu 37,5 h týdně
týden dovolené navíc
příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
zaměstnanecké SIM karty
věrnostní bonus pro zaměstnance
zvýhodněné stravování

Ostatní sdělení:

•nástup dle dohody

Petra Rollingerová, personální oddělení

telefon: 477 162 270

e-mail: rollingerova@spolchemie.cz