Technik péče o hmotný majetek

(potrubní trasy na mostech, potrubní mosty,
ocelové konstrukce - OK)

Popis pracovní pozice:

Připravuje a zpracovává:
vstupní informace od provozovatelů zařízení
technické podklady pro evidenci potrubních mediálních tras, potrubních mostů a ocelových konstrukcí
plány kontrol
pasporty, karty, dokumentaci a evidenci potrubních tras, mostů a OK
plány kontrol a kontrolní zprávy o stavu potrubních tras a potrubních mostů
podklady a plán oprav potrubních mostů
Provádí:
průběžnou aktualizaci firemních databází porubních tras, mostů a OK
kontrolu technického stavu potrubních tras, mostů a OK a jejich označení
kontrolu správnosti, účelnosti a efektivnosti realizace oprav na potrubních trasách a mostech
Účastní se:
výběrových řízení v rámci opravárenských zásahů na potrubních trasách a mostech
jednání komise pro stanovení vnějších vlivů na potrubních mostech
přípravy na instalaci nových potrubních tras (stanovení správce) a likvidaci nepotřebných potrubních tras
Koordinuje:
činnosti s provozovateli a ostatními pracovníky společnosti
činnosti s pracovníky externích firem při zásazích na potrubních trasách a mostech

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru (strojírenství)
zkušenost v oblasti strojní údržby a montáže
schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost
proaktivní přístup k řešení problémů a konfliktních situací

Nabízíme

týden dovolené navíc
stravování za zvýhodněnou cenu od 18 Kč do 42 Kč
pružná pracovní doba
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
možnost profesního růstu při práci na investičních projektech s aplikací moderních technologií

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová
tel: 477 162 270
e-mail: rollingerova@spolchemie.cz