ÚČETNÍ

(ekonomicko-administrativní pozice v oblasti financí)

pro společnost CSS, a.s.

Pracovní náplň:

postupování faktur na faktoringovou společnost
administrace související sfaktoringem
tvorba reportů
plánování dlouhodobého cash-flow
zpracování denního cash-flow
návrhy plateb

Požadujeme:

VŠ (eventuálně SŠ) nejlépe ekonomického směru
MS Excel –dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky, datové zdroje)
MS Powerpoint–uživatelská znalost
anglický jazyk –výhodou

Nabízíme:

pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností dalšího prodloužení
pracovní pozice vhodná pro absolventy ekonomických směrů VŠ
zvýhodněné stravování
pracovní doba 37,5 h týdně
5 týdnů dovolené
možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem –vazba na MHD a vlak
věrnostní bonus pro zaměstnance

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@cssas.cz