VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

PRO ODDĚLENÍ VÝZKUMU PRYSKYŘIC

Popis pracovní pozice:

  • výzkum, vývoj nových produktů a systémů
  • vývoj, optimalizace a zavádění technologií
  • materiálové úspory a energetické úspory
  • technická podpora výrobě a prodeji
  • příprava technické a technologické dokumentace
  • spolupráce s marketingem

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemie příp. v oboru technickém
  • praxe v oboru výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost Microsoft Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • zvýhodněné stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
  • další zaměstnanecké výhody

Ostatní sdělení:

  • nástup dle domluvy

Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz

ODESLAT