VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

Pro Anorganiku

Popis pracovní pozice:

  • řeší výzkumné a vývojové úkoly Plánu Technického Rozvoje, racionalizace výrobních technologií a výrobkových inovací dle zadání
  • provádí provozní a modelové zkoušky v souladu s PTR
  • zavádí nové postupy resp. procesy chemických výrob
  • ověřování nových postupů na laboratorních nebo plp modelech
  • analyzuje věcné souvislosti zkoumaných dějů a procesů chemické technologie s ohledem na jejich praktickou realizovatelnost a ekologickou a rizikovou přijatelnost navrženého řešení
  • navrhuje metody měření chemicko-inženýrských parametrů
  • navrhuje změny v současných technologiích
  • navrhuje výrobní postupy pro nové výrobky
  • zpracovává výzkumné zprávy
  • zpracovává technologické podklady pro studie a projektovou dokumentaci a nákresy technologických schéma

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemie
  • vzdělání v oblasti chemická technologie popř. chemické inženýrství výhodou
  • cílevědomost, flexibilitu, systematičnost myšlení
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ale není nutnou podmínkou
  • dobré rešeržní a analytické schopnosti, rychlá orientace v problematice
  • znalost AJ písmem, slovem výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní dobu 37,5 h týdně
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
  • nástup ihned
  • zvýhodněné stravování
  • věrnostní bonus

Kontaktní osoba:

Petra Rollingerová, personální oddělení

telefon: 477 162 270, e-mail: rollingerova@spolchemie.cz