VZORKAŘ/KA

Pracovní náplň

odběr vzorků výrobků/surovin
evidence vzorků v IS
značení vzorků
distribuce a svoz vzorků
archivace vzorků•likvidace vzorků

Požadujeme

min. SOU (chemické výhodou)
praxe voboru výhodou
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

samostatnou práci ve stabilní společnosti sdlouholetou tradicí
týden dovolené navíc
stravování za zvýhodněnou cenu - obědy již od 18Kč, výběr ze 6ti jídel
příspěvek na penzijní připojištění 1000Kč po roce trvání pracovního poměru
věrnostní bonus za odpracovaná léta
zaměstnanecké SIM karty

Ostatní sdělení

nástup dle domluvy
ranní směna
pracovní smlouva uzavřená na dobu určitou po dobu dlouhodobé nemoci

Kontaktní osoba

Petra Rollingerová, personální oddělení
telefon: 477 162 270
e-mail: rollingerova@spolchemie.cz