Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


csende
Search
MenuMENU

×

Kontaktujte nás

LINKA BEZPEČÍ: +420 473 033 033

(pro veřejnost)

Možnost dotazu na aktuální situaci ve vztahu k bezpečnosti a životnímu prostředí. 


 

SPOLCHEMIE

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

Adresa:     Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem, ČR
Telefon:    +420 477 161 111
Fax:           +420 477 163 333
E-mail:      info@spolchemie
IČ:              00011789
DIČ:           CZ699001352

více zde



OBCHODNÍ ODDĚLENÍ



 

Ing. Lukáš Bartek, Ph.D. ředitel SBU Speciality bartek@spolchemie.cz  
Ing. Tomáš Loubal manažer pro rozvoj obchodu loubal@spolchemie.cz +420 724 153 419
Tomáš Vejškrab segment leader - stavební chemie vejskrab@spolchemie.cz +420 725 722 366
Jiří Viktora segment leader - elektro a elektronika viktora@spolchemie.cz +420 736 488 978
Hana Kubík Pěnková  obchodní reprezentantka - modifikované epoxidové pryskyřice a kompozity penkova@spolchemie.cz +420 730 587 701


 

Ing. Zdeněk Moravec ředitel SBU Komodity moravec@spolchemie.cz  
Ing. Jan Kratochvíl manažer pro klíčové zákazníky kratochvil@spolchemie.cz +420 730 587 578
Ing. David Rečka obchodní reprezentant recka@spolchemie.cz +420 731 452 122
Ing. Jose Landeros Romero obchodní reprezentant jose.romero@spolchemie.cz +420 604 294 954


 

Ing. Lukáš Bartek, Ph.D. ředitel SBU Alkydy bartek@spolchemie.cz  
Ing. Magdalena Lechowicz obchodní manažerka lechowicz@spolchemie.cz +420 730 587 679
Ing. Pavlína Malá obchodní zástupkyně mala@spolchemie.cz +420 730 587 677


 

Ing. Jakub Racek ředitel SBU Anorganika racek@spolchemie.cz  
Mgr. Jana Čepeláková segment leader - KOH cepelakova@spolchemie.cz +420 730 587 665
Ing. Monika Frühaufová segment leader - Chlorované deriváty fruhaufova@spolchemie.cz +420 730 587 646
Ing. Jan Panzner segment leader - NaOH panzner@spolchemie.cz +420 602 113 977

NÁKUP SUROVIN, TECHNICKÉHO A SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU


 

Ing. Štěpán Voleš, Ph.D. ředitel úseku nákupu voles@spolchemie.cz +420 730 587 699
Ing. Jan Dlouhý, CSc. ředitel provozního úseku dlouhy@spolchemie.cz  
Zdeněk Kindl nákupčí chemických surovin kindl@spolchemie.cz +420 477 163 040

VÝZKUM A VÝVOJ 



PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ - HR



OSTATNÍ KONTAKTY