Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


csende
Search
MenuMENU

×

CVIČENÍ HASIČSKÝCH JEDNOTEK VE SPOLCHEMII

 

V úterý 26.října se v areálu SPOLCHEMIE uskuteční pravidelné havarijní cvičení. Konkrétně se jedná o součinnostní cvičení vlastní vnitropodnikové hasičské jednotky s ústeckými hasiči a hasiči správy železnic. 

Toto cvičení je předem naplánováno v rámci posilování havarijní připravenosti SPOLCHEMIE a jeho cílem je ověření a zlepšení součinnosti se složkami Integrovaného záchranného systému. Začátek cvičení je plánován na 9:00 hod a předpokládané ukončení je v 11:00 hod. V této době je proto v okolí areálu potřeba počítat s pohybem většího počtu požární techniky s použitím výstražných zařízení. 

Jedná se o cvičení, nebezpečí nikomu nehrozí. Za případné komplikace se omlouváme.


zelena_spolchemie.svg
b.svg
c.svg
d.svg
a.svg


Budoucnost díky inovacím

SPOLCHEMIE je ryze českou chemickou firmou evropského významu. Od roku 1856 nepřetržitě inovujeme, vyrábíme a vyvážíme vysoce kvalitní chemické produkty do celého světa. 

image-25_.jpg

rc-logo-vertical_color-448x378-a.jpg

Odpovědné podnikání v chemii

Jako jedna z prvních českých chemických společností jsme se už v roce 1994 zavázali plnit principy celosvětové dobrovolné iniciativy Responsible Care — Odpovědné podnikání v chemii.

epd-a.jpg

Využíváme obnovitelné zdroje

Díky dlouhodobým inovacím je SPOLCHEMIE první a jediný světový výrobce epoxidových pryskyřic z obnovitelných zdrojů, který získal certifikát EPD (Environmental Product Declaration).