Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


csende
Search
MenuMENU

×

zelena_spolchemie.svg
80-cz.svg
c.svg
166-let.svg
envipoxy-cz.svg

  


1. Výročí zprovoznění systému VISO

Aktuality

23.01.2023

1. Výročí zprovoznění systému VISO

Před pár dny uplynul celý první rok od zprovoznění nového ústeckého varovného systému obyvatelstva.více

Spolchemie rozšiřuje své výrobkové portfolio o speciální aditivum pro nátěrové hmoty DECIDOL™

Aktuality

01.01.2023

Spolchemie rozšiřuje své výrobkové portfolio o speciální aditivum...

V rámci strategické spolupráce společností Spolchemie a Fortischem, které jsou součástí skupiny Kaprain, uvádíme na trh novou produktovou řadu speciálních aditiv...více

Veselé Vánoce a štastný nový rok 2023

Aktuality

20.12.2022

Veselé Vánoce a štastný nový rok 2023

I v tomto náročném čase Vám přejeme vánoční chvíle plné pohody a do nového roku především pevné zdraví a štěstí.více

Úspěšný audit integrovaného systému řízení

Aktuality

05.12.2022

Úspěšný audit integrovaného systému řízení

Na sklonku měsíce listopadu se uskutečnil pravidelný audit integrovaného systému řízení (IMS) podle norem ISO 9001 (kvalita), ISO 14001 (životní prostředí) a ISO 45001...více


  


SPOLCHEMIE

je českou chemickou firmou evropského významu. Naše historie sahá do roku 1856 a jsme jedním z předních výrobců syntetických pryskyřic v Evropě. Náš základní sortiment tvoří epoxidové a alkydové pryskyřice, hydroxidy a chlorové deriváty, tvrdidla a rozpouštědla apod. Naše výrobky nachází uplatnění v automotive, stavebnictví, energetice, elektronice, farmacie a mnoha dalších oborech

5fsh5093.jpg

ecovadis2022.jpg

EcoVadis

V roce 2022 získala SPOLCHEMIE za své pokroky v oblasti udržitelnosti zlatou medaili od organizace EcoVadis, která je mezinárodně uznávaným hodnotitelem udržitelnosti a společenské odpovědnosti firem. SPOLCHEMIE se dostala na 97.percentil a pouze 3 % všech hodnocených společností získala vyšší skóre. 

Hodnocení zahrnuje čtyři základní oblasti: Životní prostředí, Pracovní a lidská práva, Etika, Udržitelný nákup. EcoVadis je celosvětově uznávaný hodnotitel udržitelnosti s více než devadesáti tisíci klienty ve sto šedesáti zemích.


aaa_cz.png

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti AAA

Obdrželi jsme nejvyšší stupeň hodnocení kredibility společnosti (AAA) od firmy Dun & Bradstreet, která se již více než 100 let zabývá hodnocením finančního a obchodního zdraví.

Prostřednictvím tohoto ocenění tak můžeme ujistit naše obchodní partnery, že jednají s prověřenou, kapitálově a vlastnicky silnou a zajištěnou společností nejvyšších kvalit. Obchodování s naší společností probíhá s minimální mírou rizika, jak pro dodavatele, tak pro zákazníky.


rc.png

Odpovědné podnikání v chemii

Jako jedna z prvních českých chemických společností jsme se už v roce 1994 zavázali plnit principy celosvětové dobrovolné iniciativy Responsible Care - Odpovědné podnikání v chemii.


BUDOUCNOST DÍKY INOVACÍM, 

INOVACE DÍKY ZKUŠENOSTEM

image-25_.jpg