Spolchemie – Dodavatel roku

15.5.2021

Vždy jsme rádi, když nás někdo pochválí. A pokud se pochvala pojí s oceněním, které jsme nedávno získali, máme radost ještě větší.

Náš dlouholetý zákazník Axalta Coating Systems (dříve součást koncernu DuPont) ve své každoroční soutěži ocenil vysokou úroveň našich služeb ve srovnání s ostatními dodavateli prestižním oceněním „Outstanding Performance Award“.

Slavnostní předání této ceny, které z důvodu omezení proběhlo on-line formou, se konalo v dubnu. Během tříhodinového ceremoniálu zástupci vrcholového managementu firmy Axalta vyzdvihli především klíčovou roli dodavatelů v naplňování cílů firmy, ale informovali i o jednotlivých vítězích, aktuálních plánech firmy tváří v tvář současným výzvám světové ekonomiky. Za SPOLCHEMII se slavnostního předávání cen zúčastnil ředitel SBU Komodity Zdeněk Moravec a obchodní zástupce Jose R. Landeros.

„Je těžké určit jednu konkrétní věc, kvůli které právě tento rok SPOLCHEMIE ocenění získala. Na seznamu klíčových zákazníků je Axalta mnoho let, a tomu už dlouhodobě odpovídá i úroveň zákaznického servisu“, říká Zdeněk Moravec. Jose R. Landeros, který je s Axaltou v každodenním kontaktu, dodává, že náš partner oceňuje náš přístup k řadě věcí, které jsme v uplynulém roce řešili, a které ho přesvědčily o naší vysoké profesionalitě. Šlo například o schopnost dodávat objednané zboží ve velmi krátkých termínech, naši flexibilitu při změnách dodacích termínů, konkurenční ceny, vynikající komunikaci našich lidí s různými evropskými výrobními závody Axalty, naši nadstandardní podporu dodávek do jejich závodu v Turecku a v neposlední řadě perfektní kvalitu námi dodávaných pryskyřic.

Ocenění se týká nás všech, kteří se podílíme na vývoji, výrobě, prodeji i dodávkách zboží Axaltě. Od zaměstnanců na provozech, přes sklady, dopravu, výzkum, kvalitu a analytické služby až k zákaznickému servisu a prodejcům – těm všem patří velký dík a pochvala ředitele SBU Komodity Zdeňka Moravce za toto prestižní ocenění!