Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


csende
Search
MenuMENU

×

VÝZKUM & INOVACE

frame-25.jpg

Oblasti výzkumu a vývoje

Zabýváme se aplikovaným výzkumem, experimentálním vývojem, inovacemi, optimalizacemi technologických procesů a specifickým vývojem pro zákazníky.


Výzkum se odehrává ve třech R&D centrech


150 expertů ve výzkumu a vývoji

Inovace jsou nedílnou součástí všech našich aktivit. Pro naše zákazníky vyvíjíme inovativní řešení v souladu s nejnovějšími trendy ve třech výzkumných týmech, které spolu intenzivně spolupracují.

frame-18.jpg

32 patentů a 72 aktivních přihlášek

Aplikovaný výzkum je zaměřen například na náhradu bisfenolů, halogenových retardérů hoření v epoxidových  pryskyřicích nebo na technologie s maximálním užitím ekologicky šetrných a obnovitelných zdrojů. Sleduje jak ekologické a legislativní požadavky, tak i požadavky trhu. SPOLCHEMIE se tak může pochlubit 32 platnými patenty a 72 aktivními patentovými přihláškami.


synpo_nove-logo_high-resolution.png

Výzkumné centrum SYNPO

Naše moderní výzkumné centrum SYNPO Pardubice s více než 120 zaměstnanci se přes 70 let orientuje na výzkum v oblasti chemie syntetických pryskyřic. Je také akreditovanou laboratoří. 


Nezávislé certifikace a analytická měření

V SYNPO se nacházejí  akreditované laboratoře, které umožní zákazníkům získat nezávislé certifikace a analytická měření. SYNPO poskytuje rovněž nezávislé výzkumné činnosti třetím stranám. Nad rámec výzkumu zajišťuje v rámci experimentálního vývoje zaváděcí, malotonážní či speciální výroby. Všechny týmy pracují každoročně na více než padesáti projektech technického rozvoje a zároveň flexibilně reagují na konkrétní zákaznické požadavky.


Máte dotaz nebo zájem o spolupráci?

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a udělujete nám souhlas s jejich zpracováním.