Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


csende
Search
MenuMENU

×

KVALITA

Dodavatelský řetězec

Naši dodavatelé surovin a služeb jsou motivováni, kontrolováni a hodnoceni ve vztahu k dodržování námi stanovených principů.

frame-24.jpg

Spokojenost zákazníků a vynikající vlastnosti našich produktů jsou jednou z našich priorit.

Díky našim vývojovým týmům, technickému servisu a zkušeným pracovníkům ve výrobě vyvíjíme a vyrábíme řadu našich produktů přímo podle specifických požadavků zákazníka. Naše produkty splňují nejen vysoké kvalitativní standardy, ale také veškeré legislativní požadavky evropských i mimoevropských zemí, do kterých je vyvážíme.

Kvalita je vedle bezpečnosti a ochrany životního prostředí nedílnou součástí všech našich aktivit. Hlavní zásady a postupy v oblasti kvality definuje naše Politika kvality.


KONTROLA KVALITY

Naše procesy jsou neustále kontrolovány, rozvíjeny a zlepšovány v souladu s požadavky zákazníků a platné legislativy. Všichni zaměstnanci jsou si vědomi nutnosti dodržovat a neustále zlepšovat postupy, abychom zachovali vysokou kvalitu našich produktů. Systém naší kontroly kvality je založen na kontrolních bodech ve výrobě a dodržování předepsaných postupů. Dosažení požadované kvality pak u konkrétního produktu zajišťuje nezávislá kontrola a odchylky od požadovaných hodnot jsou analyzovány a zohledněny v naší další činnosti.