Prodej

Obchodní ředitel - Pryskyřice

Obchodní ředitel - Anorganika

Moravec Zdeněk

Ing. Zdeněk Moravec

moravec@spolchemie.cz

Jakub Racek

Ing. Jakub Racek 

racek@spolchemie.cz

Asistentka


Eva Skočilasová

skocilasova@spolchemie.cz>
Tel: +420 477 163 673


Obchodní zástupci

Ing. Jan Kratochvíl

Epoxidové a speciální pryskyřice, kalafunové pryskyřice
Západní, střední a jižní Evropa

kratochvil@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 578

Ing. Jose Landeros Romero 

Epoxidové pryskyřice, alkydy, EnviPOXY®
Amerika, Afrika, Asie, Španělsko, Portugalsko, Francie, Itálie

jose.romero@spolchemie.cz
Tel: +420 604 294 954

Tomáš Vejškrab

Stavební a speciální pryskyřice
Česko, Slovensko

vejskrab@spolchemie.cz
Tel: +420 725 722 366

Ing. Zdeněk Brabec

Epoxidové pryskyřice, alkydy
Německo, Rakousko, Švýcarsko

brabec@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 657

Rečka David

Epoxidové pryskyřice, alkydy
Střední a Východní Evropa, Rusko, Ukrajina, Bělorusko

recka@spolchemie.cz
Tel: +420 731 452 122

Kamila Hrachovcová

Epoxidové pryskyřice, alkydy
Jižní Amerika, Afrika, Evropa

Hrachovcova@spolchemie.cz
Tel: +420 602 655 514

Mgr. Jana Čepeláková

Hydroxid draselný, čisté louhy,Triethylamin-tris-hydrofluorid
Západní Evropa

cepelakova@spolchemie.cz 
Tel: +420 730 587 665

Ing. Frühaufová Monika

Hydroxid draselný
Střední a východní Evropa

Fruhaufova@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 646

Ing. Jan Panzner

Hydroxid draselný, Hydroxid sodný, Chlor
ČR

panzner@spolchemie.cz
Tel: +420 602 113 977

Anorganika- vedlejší produkty

Perchlorethylen, Epichlorhydrin, Chlornan sodný, Kyselina chlorovodíková
Celý svět (worldwide)

racek@spolchemie.cz

Zákaznický servis


Jitka Balatová

Pryskyřice

balatova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 162 038
Fax: +420 477 163 244

Zuzana Příbrská

Pryskyřice

pribrska@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 043
Fax: +420 477 163 244

Lucie Koreňová

Pryskyřice

korenova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 053
Fax: +420 477 163 244

Václava Hajná

Anorganika

hajna@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 788
Fax: +420 477 163 244

Irena Kolouchová

Anorganika

kolouchova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 795
Fax: +420 477 164 004

Jana Vilhelmová

Anorganika

vilhelmova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 783
Fax: +420 477 164 004

Jana Žampachová

Anorganika

zampachova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 611
Fax: +420 477 164 004


 
Menu