Prodej

Obchodní ředitel Pryskyřice

Obchodní ředitel skupiny Anorganika

Ing. Zdeněk Moravec

moravec@spolchemie.cz

Jakub Racek

Ing. Jakub Racek 

racek@spolchemie.cz

Asistentka


Eva Skočilasová

skocilasova@spolchemie.cz

Tel: +420 477 163 673



Obchodní zástupci

RNDr. Vítězslav Papež

Epoxidové pryskyřice, alkydy
V. Británie, Skandinávie,
Turecko, Itálie, Francie

 papez@spolchemie.cz
Tel: +420 602 655 514

Ing. Milan Hušták

Epoxidové pryskyřice, alkydy, Triethylamine-tris-hydrofluoride
Střední a Východní Evropa, Rusko, Ukrajina, Bělorusko

hustak@spolchemie.cz
Tel: +420 731 452 122

Ing. Jan Kratochvíl

Epoxidové pryskyřice
Německo, Rakousko, Švýcarsko

kratochvil@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 578

Ing. Jose Landeros Romero 

Epoxidové pryskyřice, alkydy, EnviPOXY®
Amerika, Afrika, Asie, Španělsko, Portugalsko

jose.romero@spolchemie.cz
Tel: +420 604 294 954

Tomáš Vejškrab

Stavební a speciální pryskyřice
Česko, Slovensko

vejskrab@spolchemie.cz
Tel: +420 725 722 366

Ing. Zdeněk Brabec

Alkydy
Německo, Rakousko, Švýcarsko

brabec@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 657

Mgr. Jana Čepeláková

Hydroxid draselný
Německo, Západní Evropa

cepelakova@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 665


Ing. Jan Panzner

Hydroxid draselný, hydroxid sodný
Západní Evropa, ČR

panzner@spolchemie.cz
Tel: +420 602 113 977

Ing. Dalibor Höfer

Hydroxid draselný
Střední a Východní Evropa, Itálie, Rusko, Ukrajina, Bělorusko

hofer@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 646

Ing. Volodymyr Volf

Perchlorethylen, Allylchlorid, Epichlorhydrin
Chlornan sodný, Kyselina chlorovodíková

Celý svět (worldwide)

volf@spolchemie.cz
Tel: +420 724 069 888

Zákaznický servis


Jitka Balatová

Pryskyřice

balatova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 162 038
Fax: +420 477 163 244

Zuzana Příbrská

Pryskyřice

pribrska@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 043
Fax: +420 477 163 244

Lucie Koreňová

Pryskyřice

korenova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 053
Fax: +420 477 163 244

Václava Hajná

Anorganika

hajna@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 788
Fax: +420 477 163 244

Kateřina Svobodová

Anorganika

svobodova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 795
Fax: +420 477 164 004

Jana Vilhelmová

Anorganika

vilhelmova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 783
Fax: +420 477 164 004

 
Menu