Prodej

Obchodní ředitel úseku komoditní pryskyřice

Obchodní ředitel úseků anorganika, speciality a alkydy

Moravec Zdeněk

Ing. Zdeněk Moravec

moravec@spolchemie.cz

Jakub Racek

Ing. Jakub Racek 

racek@spolchemie.cz

Asistentka


Eva Skočilasová

skocilasova@spolchemie.cz>
Tel: +420 477 163 673


Obchodní zástupci

Ing. Jan Kratochvíl

Obchodní manažer - Komoditní pryskyřice

kratochvil@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 578

Ing. Jose Landeros Romero 

Obchodní zástupce - Komoditní pryskyřice

jose.romero@spolchemie.cz
Tel: +420 604 294 954

Ing. David Rečka

Obchodní zástupce - Komoditní pryskyřice

recka@spolchemie.cz
Tel: +420 731 452 122

Tomáš Vejškrab

Segment leader - Speciální pryskyřice pro stavební chemii

vejskrab@spolchemie.cz
Tel: +420 725 722 366

Jiří Viktora

Segment leader - Speciální pryskyřice pro elektro a elektroniku

viktora@spolchemie.cz
Tel: +420 736 488 978

Ing. Andriy Polishchuk

Segment leader - Speciální pryskyřice pro kompozity

polishchuk@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 650

Ing. Magdalena Lechowicz

Obchodní manažer - Speciální pryskyřice

Lechowicz@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 679

Ing. Zdeněk Brabec

Segment leader - Alkydy

brabec@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 657

Ing. Pavlína Malá

Obchodní zástupce - Alkydy

mala@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 677



Mgr. Jana Čepeláková

Segment leader - KOH

cepelakova@spolchemie.cz 
Tel: +420 730 587 665

Ing. Frühaufová Monika

Segment leader - Bilanční produkty

Fruhaufova@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 646

Ing. Jan Panzner

Segment leader - NaOH

panzner@spolchemie.cz
Tel: +420 602 113 977

Lukáš Ličko

Produktový specialista

Licko@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 678

Zákaznický servis


Jitka Balatová

Pryskyřice

balatova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 162 038
Fax: +420 477 163 244

Zuzana Příbrská

Pryskyřice

pribrska@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 043
Fax: +420 477 163 244

Lucie Koreňová

Pryskyřice

korenova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 053
Fax: +420 477 163 244

Václava Hajná

Anorganika

hajna@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 788
Fax: +420 477 163 244

Caroline Ottová

Anorganika

Ottova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 795
Fax: +420 477 164 004

Lenka Jedličková

Vedoucí zákaznického oddělení

jedlickova@spolchemie.cz
Tel.: +420 731 452 078
Fax: +420 477 164 004

Jana Žampachová

Anorganika

zampachova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 611
Fax: +420 477 164 004


Eva Hisemová

Anorganika

Hisemova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 942
Fax: +420 477 164 004

Menu