Prodej

Obchodní ředitel

úseku komoditní pryskyřice

Obchodní ředitel

úseků anorganika, speciality a alkydy


Ing. Zdeněk Moravec

moravec@spolchemie.cz


Ing. Jakub Racek 

racek@spolchemie.cz

Asistentka


Ing. Daniela Slabá

slaba@spolchemie.cz>
Tel: +420 477 163 673


Obchodní zástupci

Ing. Jan Kratochvíl

Obchodní manažer - Komoditní pryskyřice

kratochvil@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 578

Ing. Jose Landeros Romero

Obchodní zástupce - Komoditní pryskyřice

jose.romero@spolchemie.cz
Tel: +420 604 294 954

Ing. David Rečka

Obchodní zástupce - Komoditní pryskyřice


recka@spolchemie.cz
Tel: +420 731 452 122

Tomáš Vejškrab

Segment leader - Speciální pryskyřice pro stavební chemii

vejskrab@spolchemie.cz
Tel: +420 725 722 366

Jiří Viktora

Segment leader - Speciální pryskyřice

pro elektro a elektroniku

viktora@spolchemie.cz
Tel: +420 736 488 978

Ing. Magdalena Lechowicz

Obchodní manažer - Speciální pryskyřice


lechowicz@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 679

Ing. Pavlína Malá

Obchodní zástupce - Alkydy

mala@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 677

 

Mgr. Jana Čepeláková

Segment leader - KOH

cepelakova@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 665

Ing. Frühaufová Monika

Segment leader - Chlorované deriváty

fruhaufova@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 646

Ing. Jan Panzner

Segment leader - NaOH

panzner@spolchemie.cz
Tel: +420 602 113 977

 

Lukáš Ličko

Produktový specialista

licko@spolchemie.cz
Tel: +420 730 587 678

Zákaznický servis


Lenka Jedličková

Vedoucí zákaznického oddělení

jedlickova@spolchemie.cz
Tel.: +420 731 452 078
Fax: +420 477 164 004

Jana Žampachová

Anorganika

zampachova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 611
Fax: +420 477 164 004

 

Caroline Ottová

Anorganika

ottova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 795
Fax: +420 477 164 004

Václava Hajná

Anorganika

hajna@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 788
Fax: +420 477 163 244

Jitka Balatová

Pryskyřice

balatova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 162 038
Fax: +420 477 163 244

Eva Hisemová

Anorganika

hisemova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 942
Fax: +420 477 164 004

Helena Kolářová

Pryskyřice

kolarova@spolchemie.cz
Tel.: +420 477 163 043
Fax: +420 477 163 244


Karolína Fikarová 

Pryskyřice

fikarova@spolchemie.cz
Tel: +420 477 163 053
Fax: +420 477 163 244



    Menu