news-h1.png, 1 kB

Novinky

SPOLCHEMIE zůstává již řadu let hrdým Titulárním partnerem Českého poháru v handbike, kterého se účastní handicapovaní dospělí sportovci i děti, a partnerem Ústeckého 1/2 maratonu. Do podpory sportu v našem, Ústeckém, regionu se zapojujíá každoročně i zaměstnanci se svými rodinami. Letos v barvách SPOLCHEMIE poběží na 100 závodníků, z toho 30 dětí.

Nedávno spuštěné kariérní stránky https://kariera.spolchemie.cz/ nabízí zajímavé pozice pro techniky, výzkumníky i dělníky. Absolventi najdou u SPOLCHEMIE uplatnění v Trainee programu a studenti mohou získat atraktivní stipendium s následným zaměstnáním ve společnosti po ukončení VŠ.

Nejčastější otázka, kterou nám čtenáři našeho nového webu Stavební Spolchemie pokládají, je na cenu materiálu a pokládky kamenného chodníku CHS-EPODUR STONE. V našem novém článku vycházíme z našich zkušeností a znalostí našich distributorů a pokusili jsme se zodpovědět, jak se dostat ke správné ceně za pokrytí jakkoli náročného povrchu, který si přejete vylepšit moderním, trvanlivým, designovým povrchem - kamenným kobercem.

Chcete si prohlédnout historickou technickou knihovnu, ve které se nacházejí svazky z předminulého století a zachovalá studovna, kde sedával legendární ředitel Spolku Max Schaffner? Seznámit se s unikátní konstrukcí nejstaršího českého mrakodrapu z roku 1930, stojícího na Klíšském potoce? Poznat zblízka dobové technické vymoženosti, jako je potrubní pošta, stále funkční páter-noster stoupající do výše 44 metrů nebo centrální hasicí systém? Zajímá vás, co ztělesňuje šest soch Hugo Lederera nad vchodem? Ve dnech 8. - 9. září 2018 nás můžete navštívit a vše uvidět na vlastní oči.

Ústecká SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu se letos poprvé v historii účastní jednoho z největších světových veletrhů kompozitů - Composites Europe. Chemička zde bude prezentovat své speciální systémy pro kompozity a zvláštní místo v její prezentaci zaujme unikátní pryskyřice EnviPOXY s 28 % biouhlíku.

Menu