news-h1.png, 1 kB

Inovace a řešení

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu se tradičně zúčastní přední světové výstavy Coating Show 2019 v Norimberku

Krásné podzimní počasí a úklid zahrady před zimou jsou ideálním obdobím pro úpravu okolí domu. Na položení nových povrchů, jako je například kamenná dlažba nebo čím dál oblíbenější kamínkový koberec, který můžete znát také pod názvem „kamenný chodník“, je pořád ještě čas!

Nejčastější otázka, kterou nám čtenáři našeho nového webu Stavební Spolchemie pokládají, je na cenu materiálu a pokládky kamenného chodníku CHS-EPODUR STONE. V našem novém článku vycházíme z našich zkušeností a znalostí našich distributorů a pokusili jsme se zodpovědět, jak se dostat ke správné ceně za pokrytí jakkoli náročného povrchu, který si přejete vylepšit moderním, trvanlivým, designovým povrchem - kamenným kobercem.

SPOLCHEMIE si vám s radostí dovoluje představit nový výběr TOP PRODUKTÜ v Alkydových pryskyřicích pro rok 2018. Náš výběr obsahuje nejlepší a nově vyvinuté výrobky s výjimečnými vlastnostmi v odolnosti proti počasí a korozi, udržitelné “bio-alkydy” s obsahem bio složky až 93%, široký sortiment vodou ředitelných, bezrozpouštědlových a osvědčených funkčních alkydů.

SPOLCHEMIE je dlouholetým zkušeným výrobcem litých epoxidových podlahovin, EP stěrek a EP nátěrů. Epoxidové podlahoviny získávají v posledních letech čím dál větší oblibu, díky vysoké houževnatosti a extrémní chemické odolnosti, dlouhé životností. Důležitým faktorem je také jejich perfektní vzhled a designová řešení pro obydlí a komerční prostory. Jejich aplikace je relativně snadná a výjimečně rychlá, za 24 hodin můžete podlahu používat. Od roku 1993 naši distributoři v Česku a na Slovensku nabízejí skvělé systémy pro funkční průmyslové podlahy, garáže, venkovní ochranu betonových ploch, speciální podlahy pro zdravotnickáé a potravinářské provozy, ale i designová řešení menších prostor, jako jsou byty, domy, malé prodejny, nebo například vysoce designové podlahy pro butiky a restaurace a bary. Díky našim dlouholetým zkušenostem s epoxidovým materiálem vám nyní přinášíme seriál "Jak na epoxidové podlahy - krok za krokem".

Menu