news-h1.png, 1 kB

Inovace a řešení

Nejčastější otázka, kterou nám čtenáři našeho nového webu Stavební Spolchemie pokládají, je na cenu materiálu a pokládky kamenného chodníku CHS-EPODUR STONE. V našem novém článku vycházíme z našich zkušeností a znalostí našich distributorů a pokusili jsme se zodpovědět, jak se dostat ke správné ceně za pokrytí jakkoli náročného povrchu, který si přejete vylepšit moderním, trvanlivým, designovým povrchem - kamenným kobercem.

SPOLCHEMIE si vám s radostí dovoluje představit nový výběr TOP PRODUKTÜ v Alkydových pryskyřicích pro rok 2018. Náš výběr obsahuje nejlepší a nově vyvinuté výrobky s výjimečnými vlastnostmi v odolnosti proti počasí a korozi, udržitelné “bio-alkydy” s obsahem bio složky až 93%, široký sortiment vodou ředitelných, bezrozpouštědlových a osvědčených funkčních alkydů.

SPOLCHEMIE je dlouholetým zkušeným výrobcem litých epoxidových podlahovin, EP stěrek a EP nátěrů. Epoxidové podlahoviny získávají v posledních letech čím dál větší oblibu, díky vysoké houževnatosti a extrémní chemické odolnosti, dlouhé životností. Důležitým faktorem je také jejich perfektní vzhled a designová řešení pro obydlí a komerční prostory. Jejich aplikace je relativně snadná a výjimečně rychlá, za 24 hodin můžete podlahu používat. Od roku 1993 naši distributoři v Česku a na Slovensku nabízejí skvělé systémy pro funkční průmyslové podlahy, garáže, venkovní ochranu betonových ploch, speciální podlahy pro zdravotnickáé a potravinářské provozy, ale i designová řešení menších prostor, jako jsou byty, domy, malé prodejny, nebo například vysoce designové podlahy pro butiky a restaurace a bary. Díky našim dlouholetým zkušenostem s epoxidovým materiálem vám nyní přinášíme seriál "Jak na epoxidové podlahy - krok za krokem".

Vážení zákazníci, rádi vám představujeme náš nový produktový katalog speciálních epoxidových systémů pro kompozity.

Rychlá a bezpečná práce, efektivní sanace, výborné vlastnosti výsledného materiálu, dlouhá životnost a perfektní vzhled. To vše poskytne kamenný chodník na bázi našeho špičkového epoxidového systému CHS-EPODUR STONE.

Menu