news-h1.png, 1 kB

Inovace a řešení

SPOLCHEMIE si vám dovoluje představit nové stránky věnované epoxidům a alkydům ve stavebnictví. Naše aplikace směřují do rezidenční výstavby, komerčních a průmyslových staveb, dopravních staveb, kompozitních materiálů pro stavby a mnoha daších oborů. V naší nabídce najdete například epoxidový systém pro oblíbený kamínkový chodník, materiály pro špičkové lité podlahy, vysoce odolné nátěry na beton a dřevo nebo chemické kotvy. Jak v alkydových, tak v epoxidových pryskyřích jsme schopni vám poskytnout u nás vyvinutá environmentální řešení: např. EnviPOXY, epoxidovou pryskyřici s obsahem 28% bio-uhlíku, nebo vodou ředitelné a bezrozpouštědlové alkydové pryskyřice s obsahem až 93% surovin přírodního původu.

SPOLCHEMIE si vás dovoluje pozvat vás do svého stánku č. 7-456 na ECS 2017 ve dnech 4. -6. dubna 2017. Představíme novinky v našem portfoliu epoxidových a alkydových pojiv pro nátěry a barvy a naše enviromentální řešení. Těší nás, že naše návštěvníky budeme moci seznámit s naší unikátní EnviPOXY®, vyspělou "zelenou" epoxidovou pryskyřicí se zaručeným obsahem 28% bio-uhlíku, vyráběnou na základě vlastního patentu a má EPD certifikát.

SPOLCHEMIE vyvinula špičkový epoxidový nátěrový systém pro mostní betonové konstrukce, použitelný i na mladý beton. CHS-EPODUR® 474 PRIMER určen pro opravy, penetraci i pečetící vrstvu. Výrobek je uzpůsoben pro jednoduchost použití a maximální možnou eliminaci aplikačních chyb. Díky optimálnímu balení jsou obě složky připraveny k okamžitému smísení na místě stavby. Nový výrobek je schválen ŘSD a bude představen na konferenci Hydroizolace 2016 v Kurdějově.

S potěšením vás zveme na výstavu Advanced Engeneering - Advanced Composites v Birminghamu, kde budeme součástí Českého národního pavilonu pod záštitou společnosti Czechtrade. Návštěvníkům představíme naše vyspělé epoxidové systémy a lepidla pro kompozity.

„Výstavba nové membránové elektrolýzy byla iniciována mnoha důvody. Prvním z nich byla nová evropská legislativa omezující použití rtuti. Jako zodpovědná firma cítíme povinnost dostát mnoha závazkům: zajistit budoucnost našim osmi stovkám zaměstnanců, postarat se o likvidaci staré rtuťové zátěže na místě dnešní elektrolýzy a také plnit závazky vůči našim dlouhodobým zákazníkům." vysvětlil obchodní ředitel chemičky Zdeněk Moravec.

  • 1
  • 2
Menu