news-h1.png, 1 kB

Inovace a řešení

Rychlá a bezpečná práce, efektivní sanace, výborné vlastnosti výsledného materiálu, dlouhá životnost a perfektní vzhled. To vše poskytne kamenný chodník na bázi našeho špičkového epoxidového systému CHS-EPODUR STONE.

Epoxidové systémy nejsou nic, čeho by bylo nutné se bát. Po vytvrzení se z materiálu stane inertní hmota, bezpečná pro užívání. Při práci s tekutými epoxidy, např. při výrobě litých podlah, kamínkového koberce, nátěrech, impregnaci kompozitů... je samozřejmě třeba dodržovat bezpečnostní předpisy, tak jako s jakoukoliv jinou stavební chemií.

Minulý měsíc proběhlo setkání podlahářů sdružených v Cechu podlahárov Slovenska na téma „Liate podlahy – EP, PU, štrkový koberec“ v Považské Bystrici. Tým SPOLCHEMIE vedl slovenský distributor pan Benkovič mladší z firmy EPOXY PB z Vysoké při Morave a při prezentaci materiálů řady CHS-EPOXY jsme nasbírali řadu dotazů, které zajímají podlaháře a pokusili jsme se na ně odpovědět. Ty nejzajímavější najdete v našem novém článku na webu Stavební Spolchemie.

SPOLCHEMIE zve všechny, kdo se zajímají o dlouhodobou udržitelnost životního prostředí , na přednášku "EnviPOXY - inovace v zelených kompozitech", která se uskuteční 1/11 2017 na výstavě Advance Engineering / Advance Composites v rámci prezentací v Open Foru. O přednostech našeho unikátního materiálu můžete přijít diskutovat také k našemu stánku na Networking Drinks Recepci. Po dobu obou dnů výstavy 1-2/11 vás rádi uvítáme na našem stánku K40.

SPOLCHEMIE s potešením oznamuje, že také v letošním roce se zúčastní výstavy kompozitů Composites Engineering Show 2017 v Birminghamu, jako člen české národní expozice Czechtrade na stánku K40. Součástí programu bude prezentace inovativní epoxidové pryskyřice s názvem "EnviPOXY - řešení pro "tzbv. zelené termosetové kompozity".

Menu