news-h1.png, 1 kB

Lidé & Spolchemie

Dovolte nám srdečně vás pozvat do naší expozice na výstavě JEC WORLD 2016 v Paříži, na největší setkání odborníků v kompozitech. Paris Nord - Villepinte od 8. do 10. března 2016, stánek L65, hala 5A

Lepší informování veřejnosti při mimořádných událostech – tak by se dal popsat hlavní smysl aktuálně podepsané dohody mezi ústeckým magistrátem a místní chemičkou Spolek pro chemickou a hutní výrobu – SPOLCHEMIE. Tuto ratifikovanou smlouvu definující vzájemnou součinnost při vyrozumívání obyvatel města Ústí nad Labem při mimořádných událostech si vzájemně vyměnili primátorka Věra Nechybová s generálním ředitelem SPOLCHEMIE Danielem Tamchynou.

Dnes jsme zahájili přechod na novou webovou platformu naší společnosti. Na nových stránkách SPOLCHEMIE najdou naši zákazníci, spolupracovníci, přátelé a zájemci o chemii mnoho informací z naší společnosti a z oboru.

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a. s. si dovoluje oznámit, že její dceřiná společnost pro výrobu epoxidových pryskyřic EPISPOL, a.s. obhájila certifikát za výsledky dosažené při plnění záměrů a cílů dobrovolného programu Responsible Care – Odpovědné podnikání v chemii. Z rukou vedení Svazu chemického průmyslu České republiky jej převzal člen představenstva EPISPOLu Tomáš Loubal.

Ani pro pátý ročník oblíbeného Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem nenechá Spolek pro chemickou a hutní výrobu (SPOLCHEMIE) brány svého závodu zavřené.

Menu