CHEMIK

pro společnost Epispol a.s.

Pracovní náplň:

obsluha výrobního zařízení
nastavování potrubních tras, čerpání surovin a expedice hotových výrobků
stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
práce s vyhrazeným plynovým a tlakovým zařízením
manipulace s odpady a jejich ukládání na stanovené místo
evidence průběhu výrobního procesu do operačních listů a další dokumentace
odběry vzorků
12-ti hodinové nepřetržité směny

Požadujeme:

vyučení či maturita v jakémkoliv technickém či strojním oboru – vhodné i pro absolventy
dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
zkušební doba: 3 měsíce
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
5 týdnů dovolené
možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
příspěvek na penzijní připojištění
obědy v závodní jídelně již od 18Kč

Kontaktní osoba:

Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@spolchemie.cz