Volná pracovní místa

EKONOM – PRICING MANAGER

(vhodné i pro absolventy VŠ)

Spolek pro chemickou a hutní výrobu

 Popis pracovní pozice:

  • tvoří měsíční ceníky prodávaných výrobků a kalkulace jednotlivých produktů
  • tvoří cenovou politiku a kategorizaci výrobkového portfolia
  • provádí analýzy měsíčních reportů, nákladů jednotlivých středisek a marží po výrobkových
  • skupinách i jednotlivých produktech
  • připravuje dlouhodobé, roční plány prodejů a operativní plány
  • analyzuje prodeje a dohlíží na plnění měsíčního plánu

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • MS EXCEL – dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky)
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • anglický jazyk –komunikativní úroveň

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního a odborného růstu
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • zkušební doba 3 měsíce
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru

Ostatní sdělení:

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce dle dohody

 Kontaktní osoba:

Bc. Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz

ODESLAT